Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Uçan hamburgerler

"Uçan hamburgerler" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Uçan hamburgerler oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Uçan hamburgerlerLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Uçan hamburgerler

Açıklama:

Sen hamburger karavanın ile yakınlarda bir kampdasın, ve bir anda tüm kamp için bir sipariş geliyor. Tüm kampa hamburgerleri yetiştirmeyi başaracakmısın? Iyiki çok iyi atabiliyorsun, yani kendini göster ve hamburger elinden geldiğince uzağa fırlat, kampa doğru! Sadece uzağa atmakla iş bitmiyor: misafirler hamburgerlerine bide ayrıyetten soslar sipariş ediyorlar. Yani senin görevin birde havada doğru sosu eklemek olacak. Yolda hamburger birde donabilir: onu zamanında çözdürmeye bak, yoksa seni kızgın bir kamp misafiri bekler... Her seviyeden sonra daha iyi sonuçlar için yükeltmeler kullanabilirsin!

Kontroller:

Ok 'max' a en yakın yerde olduğunda tıkla ve böylece burgerini elinden geldiğince uzağa fırlat. Hamburger havada uçtuğunda ona sos eklemek için sol mouse tuşunu basılı tut. Eğer dondurulmuş ise burger çözdürmek için burgerin üstüne tıkla.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat