Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Smiley Jump Mania

"Smiley Jump Mania" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Smiley Jump Mania oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Smiley Jump ManiaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Smiley Jump Mania

Açıklama:

Çok komiki arakanoid'un gülen yüz versiyonu! Yüzleri tramplende zıplat ve taşlara deydirerek onları yok et. Gülen yüzün yere değmesi yasaktır ve örümceğin bulunduğu ipe değmeside yasak! Bu oyunda altı tane seviye var, her seviye beş alt seviyelerden oluşuyor. Tepelerden balıyarak çöle gidiyorsun. Ondan sonra kara denk geliyorsun, ve dağlı taşlı tepeleri ve savanı aştıkdan sonra cennete ulaşıyorsun! 'Random Level' e tıklarsan oyun sana bir seviye seçer ve böylelikle oynuyacağın seviye san asürpsiz olur. Her seviyede gülenyüz farklı zorlukları aşması gerekiyor. Pekçok bonusler topluyabilirsin, örneğin mermiler, roketler, mıktanıslar, pizza veya pasta parçaları, hamburlerler, ekstra can, veya oyun için hız veya yavaşlama.

Kontroller:

Faren ile trampleni hareket ettir. Gülücüğe tıklayarak onu zıplat, yere indir veya ateş et. P tuşuna veya boşluk tuşuna tıklayark oyun ara ver.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat