Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Pacxon Deluxe

"Pacxon Deluxe" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Pacxon Deluxe oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Pacxon DeluxeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Pacxon Deluxe

Açıklama:

Sen hiç Pacxon oyununu oynadın mı? Bu klasik oyun Pacman ve Xonic'in kombinasyonu ve özellikle Xonic'in oyununun oyun öğeleri kullanılmıştır. Bu oyunun amacı ne? Hayaletlerin uçuştuğu alanı kenarladan sürekli bir 'lokma' alarak elinden geldiği kadar daraltman lazım. Emniyetli mavi bölgeye gelmeden bir hayalet senin çizgine çıkıyorsa, o zaman bir hayat kaybediyorsun. Daha hızlı oynayabilmek için güç yükseltenleri al. Kirazlar seni hızlandırır, şeftaliler hayaletleri ağırlaştırır, çilekler hayaletleri dondurur ve sarı yanıp sönen yuvarlakları alırsan hayaletleri yiyebilirsin. Bu oyunda ne kadar ilerlersen, bir o kadar da zorlaşır.

Kontroller:

Kumanda etmek ok tuşları ile oluyor.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat