Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Mars'taki korsan

"Mars'taki korsan" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Mars'taki korsan oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Mars'taki korsanLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Mars'taki korsan

Açıklama:

Korsan Hermoso'nun başrolde olduğu bu eğlenceli fırlatma oyununu oyna! Korsanlık resmi olarak yasaklandığında, Hermoso bir anda işsiz kaldı. Televizyonda Mars'ta su bulunduğunu gördüğünde, çabucak bir neticeye vardı: suyun olduğu yerde, deniz vardır. Ve deniz varsa, o tekrar yağmalamaya devam edebilir! Mars'a giderken güzel altınlar bulunabilinir, tam onun gibi bir korsana göre, yani elinden geldiğince yükseğe uçabilmek için çifte motiveli. Yani kendini Mars'a fırlattırmaya karar veriyor, fakat bunun için yardıma ihtiyacı var. Gönüllüler?

Kontroller:

Hermoso'nun füzesinin yakıtına dikkat et. Ölçünün en yüksek pozisyona (kırmızı) geldiğinde korsanı fırlatmak için tıkla. O havada olduğunda, onu daha da yükseltmek için tıklıyorsun. Altın toplamak için mouse'u hareket ettiriyorsun: Hermoso mouse kürsörünü takip ediyor.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat