Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Köprü inşaat et 2

"Köprü inşaat et 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Köprü inşaat et 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Köprü inşaat et 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Köprü inşaat et 2

Açıklama:

Sen 'Köprü inşaat et' oyununu hatırlıyormusun? Belkide hala severek sık sık oynuyorsundur. Bu güzel beyin oyunun bir devamı var şimdi! Burdada köprü inşaat etmen gerekiyor, ve dolayısıyla işçiler vadinin diğer tarafından mallar almaları gerek. Ilk olarak köprünü inşaat etmek istediğin alanı keşfediyorsun. Bütçen sınırlı, ve her parça için para gerekiyor, yani zekice inşaat etmen gerekiyor. Sağ üst tarafta inşaat için ne kadar paranın olduğunu görüyorsun. Iki bölüm var: 'yürüme öğeleri' ve 'bağlantı öğeleri'. Bağlantı öğeleri daha hafif ve daha ucuz, fakat işçilerin üzerinden yürüyemiyorlar, yani bağlantı ve yürüme öğelerini birbiri ile birleştirmen gerekiyor. Köprün bittiğinde, kronometrene tıklayıp inşaatını test edebilirsin.

Kontroller:

'Tasarım' simgesine (gönye ve cetvel) tıklayarak, ekranın sol üst tarafında, köprünü inşaat etmeye başlıyorsun. Bağlantılardan birine tıklayarak bölümün başlangıç noktasını seç. Bölümün son noktasını belirleyene kadar sol mouse tuşunu basılı tut. Eğer bir bölümü silmek istediğinde, 'delete selected' simgesine tıkla üst tarafta, yada klavyenin sil tuşuna bas. Tüm bölümleri silmek istediğinde, 'clear project' simgesine tıkla. Adamı sağa doğru yürütmek için adamın sağına tıkla, ve sola doğru yürümesini istersen soluna tıkla.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat