Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Into Space

"Into Space" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Into Space oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Into SpaceLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Into Space

Açıklama:

Bu profesör patronundan duyuyorki, eğer kendi yaptığı bir roket ile uzaya çıkmayı başarırsa, çok para kazanacak ve özelliğe sahip olacak. Bunu duymamazlıkdan gelemez! Yola çıkıyor, fakat karşısına okadar çok zorlukların çıkacağını hiç tahmin etmedi. Şimşeklere ve çanaklara deymemeye çalış, elinden geldiğince bonusler kazan ve kapılardan uçarak hızla ilerle.

Kontroller:

Bu uzay gemisini hem faren ile hem klavyen ile yönetebilirsin. İlk aşamada roketin fare ucunu takip eder, sol fare tuşuna tıklayarak güçlendirici turbolarını aktifleştir ve motoru kapatmak için fare ucunu rokete yaklaştır. Diğer durumda ya yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullan. Sağ/sol yön tuşu veya A/D ile hareket et, üst yön tuşu veya W ile turboları aktifleştir ve alt yön tuşu veya S ile motoru kapat.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat