Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Frogout

"Frogout" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Frogout oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

FrogoutLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Frogout

Açıklama:

Kirlilikten dolayı dünya çöplerle dolu yaşanılmaz bir gezegene dönüştü. Kimyasal bir reaksiyondan dolayı belli bir zamanda dönüşmüş sinekler oluştu ve onlar önlerine ne geçerse yiyorlar. Bir kaç kişi sığınağa kaçmayı başarmış ve hala ordalar. Bir tek sen dönüşmüş bir kurbağa olarak onları sineklerin hepsini yakalayarak kurtarabilirsin. Daha ne bekliyorsun? Her seviyeden sonra geri dönüşüm ve kirlenme hakkında enteresan bilgiler okuyabilirsin.

Kontroller:

Dilinle sinekleri yakalamak için sol mouse tuşunu basılı tut, fakat aynı zamanda bir yere tutunmak ve kendini veya nesneleri hareket ettirmek içinde kullanabilirsin. Kurbağıyı zıplatabilmek için kurbağaya tıkla ve mouse kursörünü yukarı sürükle. Zıplamak için ayrıca ara tuşunuda kullabilirsin.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat