Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Colorful Invaders

"Colorful Invaders" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Colorful Invaders oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Colorful InvadersLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Colorful Invaders

Açıklama:

Eğlenceli bir Space Invaders gibi olan bu oyunda renkli uzaylı davetsiz misafirlerin dünyaya inmemelerini sağla. Bunu başarman için farklı renkde kurşun atabilen uzay gemisini kullan. Her farklı renkde olan uzaylı için farklı renkde olan mermi kullan: yeşil uzaylılara yeşil kurşun, kırmızı uzaylılara kırmızı kurşun, vesayre. Onbeş seviyeden oluşan bu oyunda bol eğlenceler dileriz!

Kontroller:

Farenin ucunu kullanarak uzay geminin yerini değiştir. Boşluk tuşunu veya sol fare tuşunu tıklayarak kurşunların renklerini değiştir. 1,2 ve 3 tuşları ile silah değiştir.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat