Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Bölünmüş adam 2

"Bölünmüş adam 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Bölünmüş adam 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bölünmüş adam 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Bölünmüş adam 2

Açıklama:

Normalde platform oyunlarında bıçaklara ve keskin iğnelere dikkat etmelisin, fakat 'Bölünmüş adam' oyununda tam tersi söz konusu. Kırmızı adam dönen bir bıçağa düştüğünde, kendini ikiye ayırıyor ve klonu ile birlikte devam ediyor. Adamcık ve klonu birbirilerine yardım edebiliyor, örneğin birbirilerin üstüne tırmanarak yükselebiliyorlar. Eğer klonlardan biri öldüğünde, diğer klon onu basamak olarak kullanabilir, mesela keskin iğnelerin üzerinden yürüyebilmeleri için. Her elektrikle dolu alanlara ve iğnelere dikkat et: bunlar ölümcül! Kırmızı adamcığın her seviyede bir sonraki seviyenin kapısını açmasını sağla.

Kontroller:

Yürümek için ve zıplamak için ok tuşlarını veya WASD'ı kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat