Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Bob ve penguenler

"Bob ve penguenler" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Bob ve penguenler oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bob ve penguenlerLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Bob ve penguenler

Açıklama:

Kötü pengüenler Ay prensesini kaçırmışlar, ve kutup ayısı Bob bu gizemli güzeli kurtarmayı planlıyor. Bunun için ta güney kutbuna gidiyor ve pengüenlerle savaşmaya başlıyor, çünkü Bob gerçek bir kahraman olmayı çok istiyor! Yüzen buz kütlelerine yada bulutlara zıpla ve böylece havada daha yüksek uç, daha yükseğe zıplamak için hediyeleri al ve yükseltmeler satın alabilmek için bozuk paraları biriktir. Zıplayan pengüenlerin seni vurmamalarını sağla: onları kayıp etmek için üstlerine zıpla ve böylece kendin daha yüksek zıplayabilirsin. Düşen roketlere dikkat et, bunlar ölümcüldür! Fırtına bulutlarındanda bu nedenden kaçmalısın. Çok eğlenceli yükseltmeler var: kalp sana ekstra hayat verir, zil sana hız verir, mıknatıs bozuk paraları çeker, buz kristali hız şeridini doldurur ve siper seni düşmanlardan ve fırtına bulutlarından korur. Başarılar!

Kontroller:

Zıplamak için W, ok yukarı veya sol mouse tuşunu kullan. Hareket etmek için A/D, sol/sağ ok tuşunu veya mouse'u kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat