Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Berzerk Ball

"Berzerk Ball" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Berzerk Ball oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Berzerk BallLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Berzerk Ball

Açıklama:

Berzerk ülkesi herkeslerden daha çok bildiğini zanneden nerdlerle dolu. Hiç birşeyi beyenmiyorlar ve bilgisayar veya oyunlar konu oldumu herşeyi daha iyi bildiklerini zannediyorlar. Neyse...kendiler bilir, fakat beysbol oynamayı bilmiyorlar! Berzerk ülkesinde nerdler ile beraber beysbol oyna. Ilk önce karakteri seç. Bu nerdin uzağa doğru gitmesini sağlayacak. Havada kaldıkdan sonra sen onu yön tuşları ile yönetebilirsin. Yere deydikleri anda sol fare tuşuna tıklayarak onu yeniden havaya atabilirsin. Bu oyundaki bonus seviyelerin kilidini açmaya çalış ve mücevherleri topla!

Kontroller:

Fareni kullanarak vuracağın yönü ve gücünü belirle. Nerdlere tıklayarak onları fırlat. Nerdin uçtuğu anda yön tuşlarını kullanarak onu yönet

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat