Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Atlayan rakun

"Atlayan rakun" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Atlayan rakun oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Atlayan rakunLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Atlayan rakun

Açıklama:

Hayvanlar aleminde bir yarışma yapılıyor. Bugün rakunların sırası. Rakunlar daldan dala zıplayarak en üste çıkmaları lağzım. Yollarına işlerine yarayacak eşyalar çıkacakdır, örneğin basketbol eldivenleri, bunlar rakunlara ekstra yükseye zıplamaları için güç verir. Roketler ve pervanelerde dahada yukarı çıkmana yardımcı olurlar, zıplamak çok yorucu olduğu için meyveler sana ekstra enerji verir. Mıknatıs ile yakınındakileri yiyebilirsin. Maymunları ve mağara adamları ıskalamaya çalış, bunlar sevimli değiller. Kuşları vurabilirsin fakat ben olsam dikenlerine dokunmazdım yoksa bu canını yakar. Bu rakuna yardımcı olarak yarışmayı kazanmasını sağla.

Kontroller:

Yön tuşlarının veya WASD-tuşlarının yardımıyla zıpla.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat